Loengud koolides

Suukool - loeng koolis

Usume, et kõik õpetajad saavad Suukooli materjalide abil jagada lastele hambatarkusi. Loengu pidamise lihtsustamiseks pakume sulle:

1. Loengu läbiviimiseks vajalikud juhised ja väljaprinditavad materjalid (Suukooli Powerpoint’i slaidid koos selgitava tekstiga, nuputamisülesanded, värvimislehed jms).
  2. Telli tasuta lastele loengus jagamiseks Suukooli kingitusi, mis aitavad õpitut kinnistada (kleepsud, tunnistused, plakatid jne). Selleks täida materjalide tellimise vorm:

Kui sa mingil põhjusel ei soovi ise tundi anda, võid kutsuda Suukooli lektori. Selleks täida avaldus siin ja sinuga võetakse ühendust:

SUUR TÄNU! SINU ABIGA JÕUAME ROHKEMATE LASTENI, ET NAD TEAKSID, KUIDAS HOIDA OMA HAMBAD TERVENA.