Loengud lasteaedades

Suukool - metoodiline juhend lasteaiaõpetajale

Lasteaiaõpetaja roll on hindamatu, kuna koolieelses õppeasutuses saadud haridus paneb tugeva aluse sellele, et lapsest saaks kasvada terve ja õnnelik täiskasvanu.

Selleks, et suutervise teemasid oleks õppeprogrammi kerge lisada ja mänguliselt läbida, koostasime metoodilise juhendi „Hambatarkused” lasteaiaõpetajale, mille saad alla laadida siit. Juhendist leiad valiku ideid ja tegevusi, mida on lihtne kohandada vastavalt vajadusele. Juhendi on heaks kiitnud Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituut, Tervise Arengu Instituut ja Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogiakliiniku spetsialistid.

Kui tahad viia lasteaias läbi hambatervise tundi mingi ürituse/ tervisenädala/ kuu raames, siis selleks pakume:

1. Lasteaia loengu läbiviimiseks vajalikud juhised ja väljaprinditavad materjalid (Suukooli loeng lasteaialastele, värvimislehed jms).
  2. Telli tasuta lastele loengus jagamiseks Suukooli kingitusi, mis aitavad õpitut kinnistada (kleepsud, tunnistused, plakatid jne). Selleks täida materjalide tellimise vorm:

SUUR TÄNU! SINU ABIGA JÕUAME ROHKEMATE LASTENI, ET NAD TEAKSID, KUIDAS HOIDA OMA HAMBAD TERVENA.